Przystanki | |
---|---|
PIŁSUDSKIEGO | |
II ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY | |
PLAC BIEGAŃSKIEGO | |
PLAC BIEGAŃSKIEGO | |
KOPERNIKA | |
KORCZAKA | |
SŁOWACKIEGO | |
HOENE-WROŃSKIEGO | |
ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO | |
JAGIELLOŃSKA |
Godziny odjazdów | |
---|---|
4 | 29 57 |
5 | 27 |
6 | 01 32 |
7 | 06 35 |
8 | 04 35 |
9 | 04 31 |
10 | 04 34 |
11 | 04 38 |
12 | 04 35 |
13 | 03 37 |
14 | 06 35 |
15 | 06 37 |
16 | 06 37 |
17 | 05 34 |
18 | 04 35 59 |
19 | 44 |
20 | 29 |
21 | 14 59 |
22 | 39 |