Aktualności

CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT

24.11.2022

Już jutro rozpocznie się 7. edycja akcji ,,Charytatywnie dla zwierząt". Jej celem jest wsparcie częstochowskiego schroniska oraz pomoc stowarzyszeniom i fundacjom działającym na rzecz zwierząt w mieście. Zbiórka karmy i akcesoriów potrwa do 20 grudnia.

Akcja służy zebraniu wszystkiego, co może przydać się zwierzakom – chodzi więc o koce, poduchy, karmy, makarony, jedzenie w puszkach z długim terminem ważności, ale także leki i akcesoria dla zwierząt.

Zbiórka potrwa do 20 grudnia – do tego dnia można dostarczać ,,fanty” dla potrzebujących, częstochowskich zwierzaków. W tym roku głównym miejscem zbiórki jest siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego przy al. Niepodległości 30. Jeśli jednak z transportem rzeczy wystąpiłby problem, to organizatorzy zachęcają do kontaktu pod numerem 662 513 922.

Akcja ,,Charytatywnie dla zwierząt” została objęta honorowym patronatem Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Organizatorami są: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa i Młodzieżowa Rada Miasta Częstochowy.

Na podstawie informacji od Organizatora

do góry strony