Aktualności

TRWAJĄ ZAPISY DO 9. EDYCJI CZĘSTOCHOWA STREETBALL CUP

25.05.2023

Kolejny turniej koszykówki ulicznej odbędzie się w sobotę, 27 maja, na boisku wielofunkcyjnym przy Promenadzie Niemena. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Zapisy prowadzone są do 26 maja, do godz. 9.00, lub do wyczerpania limitu miejsc (maksymalnie udział w zawodach mogą wziąć 32 drużyny). Po zakończeniu zapisów w drodze losowania ustalony zostanie podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram zawodów.

Dla zawodników oraz publiczności organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje – oprawę muzyczną w wykonaniu DJ Marchew, czyli Mateusza Marchwińskiego i graffiti jam. Będzie też konkurs rzutów za 3 punkty, rzut z połowy boiska dla publiczności oraz inne atrakcje, których organizatorzy jeszcze nie ujawniają. Podczas turnieju rozdane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości ok. 12 tys.  zł.

Organizatorami imprezy są: Miasto Częstochowa, Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miasta Częstochowy w ramach Inicjatyw Lokalnych udział w zawodach jest bezpłatny. Na turniej można zapisywać się na stronie  http://czestochowastreetball.pl/

Na podstawie informacji od Organizatorado góry strony