Aktualności

SPOTKANIE KLUBU PACJENTA

22.11.2023

Fundacja ,,Z sercem do Pacjenta" zaprasza jutro o godzinie 16.00 do Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.   

Podczas jutrzejszego spotkania będzie można wysłuchać dwóch prelekcji: ,,Obturacyjny bezdech senny - problem wielospecjalistyczny" oraz ,,Praktyczne informacje na temat leczenia sanatoryjnego i programy profilaktyczne NFZ".

Uczestnicy spotkania będą mogli również skorzystać z możliwości indywidualnych rozmów ze specjalistami chorób płuc i ekspertami ds. profilaktyki Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. W ofercie badań podczas Klubu Pacjenta znajdzie się m.in diagnostyka przesiewowa zaburzeń oddychania podczas snu, badanie zagrożenia bezdechem sennym, obliczanie BMI, analiza składu ciała.

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” została powołana przez Grupę American Heart of Poland z myślą o edukacji w zakresie profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia. Kluby Pacjenta stanowią flagowy projekt Fundacji i odbywają się one cyklicznie w całej Polsce. Wszystkie spotkania Klubu Pacjenta objęte są patronatem Ministra Zdrowia.


Zarówno udział w wykładach podczas Klubu Pacjenta, jak i badaniach jest całkowicie bezpłatny.Na podstawie materiałów od Organizatora


do góry strony