Rozkład jazdy komunikacji miejskiej

Lista przystanków

Przystanki:
ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO
ALEJA JANA PAWŁA II - UNIWERSYTET
ALEJA POKOJU
ANIOŁOWSKA
ARCHIWUM PAŃSTWOWE
ARTYLERYJSKA
BACEWICZ
BACZYŃSKIEGO
BARDOWSKIEGO
BARGŁY
BARGŁY - SZYMCZYKI
BARGŁY OSP
BATALIONÓW CHŁOPSKICH
BATALIONÓW CHŁOPSKICH I
BERGER
BIAŁOSTOCKA
BIENIA
BŁESZNO
BOHATERÓW KATYNIA
BOJEMSKIEGO
BÓR WYPALANKI
BRONIEWSKIEGO
BRZEZINY
BRZOZOWA
BUGAJSKA
BUKOWA
BURSZTYNOWA
BURSZTYNOWA I
BUSOLOWA I
BUSOLOWA II
C.H.JAGIELLOŃCZYCY
CENTRUM HANDLOWE M1
CHŁODNA
CHŁOPSKA
CMENTARNA
CMENTARZ KOMUNALNY
CMENTARZ MIRÓW
CMENTARZ RAKÓW
CMENTARZ ŚW. ROCHA
CMENTARZ ZACISZE
CYRKLOWA
D.H. SEZAM
D.H.CENTRUM
DĄBIE
DĄBROWSKIEGO - SĄDY
DICKENSA
DOBRZYŃSKA
DOJAZDOWA
DOMY STUDENCKIE
DROGOWCÓW
DROGOWCÓW - RONDO
DRZEWNA
DWORZEC GŁÓWNY PKP
DWORZEC PKS
DYBOWSKIEGO
DŹBÓW
DŹBÓW - KSSE SKORKI
EKONOMICZNA
ENERGETYKÓW
ESTAKADA
FABRYCZNA
FALISTA
FARADAYA
FIELDORFA-NILA
FIELDORFA-NILA CMENTARZ KULE
FILTROWA
GALERIA JURAJSKA
GAZOWNIA
GIEŁDA SAMOCHODOWA
GILOWA
GŁĘBOCKIEGO
GMINNA
GNASZYN - DWORZEC PKP
GNASZYN DOSPEL
GOMBROWICZA
GÓRY TOWARNE
GRABÓWKA
GRAFIKÓW
GRONOWA
GUARDIAN
HALA POLONIA
HALLERA
HEKTAROWA
HEKTAROWA - GÓRKA
HETMAŃSKA
HOENE-WROŃSKIEGO
HUBERMANA
HUCULSKA
HUTA - WYDZIAŁ TRANSPORTU
HUTA STARA ""A""
HUTA STARA ""A"" - PSZENNA
HUTA STARA ""B""
HUTA STARA ""B"" - OSIEDLE
HUTNIKÓW
I ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
I URZĄD SKARBOWY
II ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
III ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
IKARA
IKARA I
IKARA II
IKARA III
IWASZKIEWICZA
JAGIELLOŃSKA
JASKRÓW - CZĘSTOCHOWSKA
JASKRÓW - MIROWSKA
JASKRÓW - POGODNA
JASKRÓW - RĘDZIŃSKA
JASKRÓW - STAROWIEJSKA
JASKRÓW - WILLE
JASNA GÓRA
JASNOGÓRSKA
JEMIOŁOWA
JESIENNA
JESIENNA - SZKOŁA
JEŻYNOWA
KANAŁ KOHNA
KARŁOWICZA
KARPACKA
KASZTANOWA
KASZUBSKA
KAWODRZA DOLNA
KAWODRZA GÓRNA
KAWODRZAŃSKA
KIEDRZYN
KIEDRZYŃSKA
KISIELEWSKIEGO
KMICICA
KOLEJOWA
KOLONIA BOREK
KOLONIA BRZEZINY
KOLONIA POCZESNA
KOŁAKOWSKIEGO
KOMENDA MIEJSKA POLICJI
KOMORNICKA
KOMORNIKI
KONIECPOLSKA
KONWALIOWA I
KONWALIOWA II
KONWALIOWA III
KOPALNIANA I
KOPALNIANA II
KOPERNIKA
KORCZAKA
KORDECKIEGO - PARK LISINIEC
KORFANTEGO
KORKOWA
KORKOWA I
KORKOWA II
KORWINÓW - PAŁAC
KORWINÓW - STACYJNA
KOŚCIELNA
KOSMOWSKIEJ
KRAKOWSKA
KRĘCIWILK
KSSE KUSIĘCKA
KUCELIN - HUTA
KUCELIN - SZPITAL
KUKUCZKI
KURPIŃSKIEGO
KUSIĘTA ""KRÓTKIE""
KUSIĘTA LAS
KUSIĘTA PRZEJAZD KOLEJOWY
KUSIĘTA SKLEP
KUSIĘTA SZKOŁA
KUSIĘTA ZIELONA GÓRA
KUSOCIŃSKIEGO
KUSOCIŃSKIEGO I
KUTRZEBY
LAKOWA
LEDNICKA
LEGIONÓW
LEŚNA
LETNIA
LICEUM TRAUGUTTA
LISIA
LISZKA DOLNA
LOTOSU
LUDOWA
LWOWSKA
ŁANOWA
ŁĘCZYCKA
ŁÓDZKA
ŁOJKI
ŁUBINOWA
MĄCZNA
MAKRO
MAKUSZYŃSKIEGO
MALOWNICZA
MALOWNICZA I
MALOWNICZA II
MALOWNICZA III
MAŁA
MANGANOWA
MARKET OBI
MARYNARSKA
MATEJKI
MAZURY
MAZURY I
MELIORANTÓW
MICHAŁÓW
MICHAŁOWSKIEGO
MIRÓW
MIRÓW - PEGAZ
MIROWSKA
MŁYNARSKA
MŁYNEK
MONIUSZKI
MONTEX
MORENOWA
MSTÓW - OŚRODEK ZDROWIA
MSTÓW - PLAC MICKIEWICZA
MSTÓW - SŁOWACKIEGO
MSTOWSKA
NADRZECZNA
NAŁKOWSKIEGO
NARCYZOWA
NIERADA
NIERADA - KOŚCIÓŁ
NIERADA - SKRZYŻOWANIE
NIERADA - SZKOŁA
NIERADA - TARGOWA I
NIERADA-TARGOWA II
NORWIDA
NOWA WIEŚ - AUCHAN
NOWA WIEŚ - SKRZYŻOWANIE
NOWA WIEŚ I
NOWA WIEŚ II
NOWE BRZEZINY I
NOWE BRZEZINY II
NOWOBIALSKA
OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ
OBROŃCÓW WESTERPLATTE
OCZYSZCZALNIA WARTA
ODLEWNIKÓW
ODRODZENIA
ODRZYKOŃ
OKULICKIEGO
OLEŃKI
OLSZTYN - MSTOWSKA
OLSZTYN - RYNEK
OLSZTYN - ŻWIRKI I WIGURY
OLSZTYŃSKA
OŁOWIANA
ORKANA - SZKOŁA
ORLIK-RÜCKEMANNA
OS. POD WILCZĄ GÓRĄ
OSIEDLE BRZOZOWY PARK
OSTATNI GROSZ
PARKITKA - OSIEDLE
PARKITKA - SZPITAL
PIASTOWSKA
PILECKIEGO - RONDO
PIŁSUDSKIEGO
PLAC BIEGAŃSKIEGO
PLAC DASZYŃSKIEGO
PLAC ORLĄT LWOWSKICH
PLAC PAMIĘCI NARODOWEJ
POCZESNA - BOCIANIA GÓRKA
POCZESNA - BOREK
POCZESNA - GÓRNICZA
POCZESNA - KOŚCIÓŁ
POCZESNA - POŁUDNIOWA
POCZESNA - PROSTA
POCZESNA - SZKOŁA
PODWALE
POLITECHNIKA
POLONTEX
POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA
PORAZIŃSKIEJ
POSELSKA
POSELSKA I
POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
PROMENADA NIEMENA
PRUSA
PRZEPROŚNA GÓRKA
PRZESTRZENNA
PRZYJEMNA
PUŻAKA
RAKÓW - DWORZEC PKP
RAKOWSKA
REJTANA
ROLNICZA - CMENTARZ KULE
RONDO MICKIEWICZA
RONDO TRZECH KRZYŻY
RÓWNOLEGŁA
RYNEK NARUTOWICZA
RYNEK WIELUŃSKI
RZĄSAWA
RZĄSAWA - DWORZEC PKP
RZĄSAWSKA
RZECZNA
SABINÓW
SABINOWSKA
SĄSIEDZKA
SCHILLERA
SIEDLEC
SIEDLEC - SKLEP
SIEDLEC - ŚW. ANTONIEGO
SKALNA
SKARPOWA
SKORKI
SKRZETUSKIEGO
SKWER SOKOŁÓW
SŁONIMSKIEGO
SŁOWACKIEGO
SŁOWIK - PRZEJAZD
SŁOWIK - RÓWNOLEGŁA
SŁOWIK - SPACEROWA
SŁOWIK - SZKOŁA
SŁOWIK - ŹRÓDLANA
SOBUCZYNA
SOBUCZYNA - SZAFIROWA
SPORTOWA
SREBRNA
SREBRNA - RONDO
STADION CKS BUDOWLANI
STADION RAKÓW
STADION ŻUŻLOWY
STARA GORZELNIA
STARA GORZELNIA I
STARY RAKÓW
STARY RYNEK
STARZYŃSKIEGO
STRADOM
STRADOM - DWORZEC PKP
STREFOWA I
STREFOWA II
STREFOWA III
ŚW. AUGUSTYNA
ŚW. BARBARY
ŚW. BARBARY - SZPITAL
ŚW. JADWIGI
ŚW. KAZIMIERZA
ŚW. KRZYSZTOFA
ŚW. ROCHA - SZKOŁA
SZKOŁA STRAŻY POŻARNEJ
SZPITALNA
SZTORMOWA
TATRZAŃSKA
TEATR IM.ADAMA MICKIEWICZA
TURYSTYCZNA
TYSIĄCLECIE - SZPITAL
UGODY
URZĄD CELNY
WALCOWNIA
WANCERZÓW - BRZOZOWA
WANCERZÓW - KOŚCIÓŁ
WANCERZÓW - SADOWA
WĄSOSZ
WĄSOSZ - SKRZYŻOWANIE
WAWRZYNOWICZA
WCZASOWA
WEYSSENHOFF
WIATRAKOWA
WICHROWA
WICHROWA I
WIEJSKA
WIELKOBORSKA
WIELKOBORSKA - PRZYCHODNIA
WIERZCHOWISKO
WIERZCHOWISKO - DŁUGA I
WIERZCHOWISKO - DŁUGA II
WITAMINOWA
WITOSA
WODOCIĄGOWA
WOLA KIEDRZYŃSKA
WOLNA
WRĘCZYCKA
WROCŁAWSKA
WRZOSOWA
WRZOSOWA - DŁUGA
WRZOSOWA - KŁADKA
WRZOSOWA - OGRODOWA
WRZOSOWA - SABINOWSKA I
WRZOSOWA - SZKOŁA
WRZOSOWIAK
WSPÓLNA
WYCZERPY - OSIEDLE
WYCZERPY DOLNE
WYCZERPY GÓRNE
WYGODA
WYPOCZYNKU
WYSZYŃSKIEGO
ŻABINIEC
ZACISZAŃSKA
ZAJEZDNIA MPK
ZAKOPIAŃSKA
ZANA
ŻARECKA
ZAWODZIE
ZAWODZIE - CMENTARNA
ZAWODZIE - CMENTARZ
ZAWODZIE - DŁUGA I
ZAWODZIE - DŁUGA II
ZAWODZIE - SZPITAL
ZBYSZKA
ZDROWA
ZEGAROWA
ŻEROMSKIEGO
ZIELNA
ZŁOTA
ZŁOTA GÓRA
ZŁOTA GÓRA I
ZŁOTA GÓRA II
ŻONKILOWA
ŻUŻLOWA
ŻYZNA


kolor żółty - autobus jedzie objazdem
kolor czerwony - linie specjalne

LINIE AUTOBUSOWE PODMIEJSKIE

Gmina OLSZTYN (na terenie gminy obowiązują bilety podmiejskie):
58

Gmina POCZESNA (na terenie gminy obowiązują bilety podmiejskie):
53, 65, 68, 69

Gmina Blachownia:
22- Łojki (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
32 - Stara Gorzelnia (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)

Gmina Mstów:
26 - Siedlec (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)
30 - Jaskrów (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)

Gmina Konopiska:
33 - Wąsosz (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie)

Gmina Poczesna:
25 - Malownicza przez Brzeziny (na terenie gminy obowiązują bilety miejskie

Elektroniczne rozkłady jazdy

Przejdź do wyszukiwarki połączeń Przejdź do dynamicznego rozkładu jazdy


Przejdź do informacji o połączeniach Przejdź do rozkładów jazdy na telefon

pdf drukuj newsletter
do góry strony