Konkurs Najładniej ukwiecony balkon

Konkurs na „Najładniej ukwiecony balkon 2021” adresowany jest do właścicieli balkonów/loggii, zaaranżowanych z wykorzystaniem zieleni, kwiatów oraz naturalnych elementów dekoracyjnych w budynkach wielorodzinnych.

Aby wziąć udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10 x 15 lub w wersji elektronicznej) złożyć je osobiście w Urzędzie Miasta Częstochowy - biurze obsługi interesantów w budynku przy ul. Waszyngtona 5 lub przesłać: na skrzynkę mailową kps@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS – BALKON”).

Kartę zgłoszenia można pobrać poniżej lub z ekspozytora ulokowanego przed siedzibą Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta - Wydziałem Kultury, Promocji i Sportu – Referat Kultury (godz. pracy: poniedziałek - piątek 7:30-15:30), w Urzędzie Miasta Częstochowy - biurze obsługi interesantów w budynku przy ul. Waszyngtona 5.

Terminarz Konkursu:
•    I etap - przyjmowanie zgłoszeń: 22.07.2021 r. - 22.08.2021 r.,
•    w przypadku wpływu kart zgłoszenia w ilości przekraczającej liczbę 15 wprowadza się II etap konkursu,
•    II etap - wybór przez Komisję Konkursową (na podstawie załączonych przez uczestników fotografii) maksymalnie 10 balkonów / loggi zakwalifikowanych do przeglądu w terenie,
•    dokonanie przez Komisję Konkursową oceny balkonów / loggi (dostępnych z przestrzeni publicznej) zgłoszonych do konkursu: 23-26 sierpnia 2021 r. (dni robocze w godz. 10:00-15:00),
•    ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród – podczas 29. Dni Częstochowy.


Właściciele trzech najładniej ukwieconych balkonów otrzymają nagrody pieniężne: 700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł (brutto) za II miejsce i 400 zł (brutto) za III.

1. Konkurs „Najładniej ukwiecony balkon 2021”

Rozstrzygnięcie konkursu

pdf drukuj newsletter
do góry strony