Facebook NK Rss Dodaj do ulubionych Youtube Istagram

Kultura alternatywna

Baza została stworzona dla promowania częstochowskich zespołów muzycznych w razie pytań proszę o kontakt: Wydział Kultury, Promocji i Sportu UM Częstochowy Piotr „Dziker” Chrząstek, telefon: +48 34 370 74 68.
 

Nazwa zespołu Gatunek Kontakt
8 of Clubs Indie rock www.myspace.com/8ofclubsmusic
69 Hard rock www.myspace.com/69pl
Adam Brożyński Psychodeliczna www.myspace.com/adambrozynski
AeroSquad Hip hop www.myspace.com/aerosquad
Agata Bartolewska& IMAGO Pop Rock www.agatabartolewska.pl
Artur Broncel Elektroniczna www.myspace.com/arturbroncel
Artyści spalonego teatru Pop rock www.myspace.com/artysci
Bedu Acoustic rock www.bedu.pl
Bionulor Elektroniczna www.myspace.com/bionulor
Bjoker Metal, elektro, rock www.myspace.com/bjokerband
Blindmind Rock, alternatywa www.myspace.com/blindmindpl
Breakmaszyna Blues www.myspace.com/breakmaszyna
Brew Brit rock, pop rock www.brew.com.pl
DeDe Hip hop www.myspace.com/dedunio
Drake Szanty, folk www.drake.art.pl
Dreg Hard rock www.myspace.com/dregdreg
Dying Dreamer Rock, metal maciekzmazur@gmail.com
Elephant Stone Alternatywny rock www.myspace.com/elephantstonemusic
Filipscy i Przyjaciele Rock chrześcijański http://filipscy.pl/
Formacja N. Schabuff Pop http://www.fns.pl/
Goldenhen – DJ, Selektor Reggae, ska, ragga, dub www.myspace.com/goldenhen
GreenLightX Pop rock http://glx.ovh.org/galeria.htm
Grind Your Brain Death metal www.myspace.com/grindyourbrain
Habakuk Reggae www.habakuk.art.pl
Hary & Sarius Hip hop www.myspace.com/haryproductions77
Helou! Pop www.myspace.com/heloumusic
Krzyk Rockcoverband www.coverband-krzyk.pl
Krzyż Kross Elektro, psycho www.krzyzkross.w.inds.pl
Li-Ve (Michał Masłoń) Pop http://michal-maslon.muzzo.pl/
Los Bluesos Tabakos Blues www.losbluesostabakos.pl
Mental Terror Afro-beat, eksperymentalna, rock www.myspace.com/mentalterrorr
NCT Hip hop www.myspace.com/tomantns
Nefre Reggae www.facebook.com/nefre2006
Niceness Reggae www.myspace.com/nicenessband
Nosferatis Death metal, gothic www.myspace.com/nosferatis27
Nuclear Vomit Death metal www.myspace.com/nuclearfuckingvomit
Ola Kubicka Jazz, alternatywna www.myspace.com/olakubicka
Paranoya Blues, rock www.paranoya.pl/kontakt.php
Patron Pop, rock http://patron.muzzo.pl/
Perspektywa Hip hop www.myspace.com/perspektywahiphop
PCTV (Płaciu Cowbell Television) Thrash, pop, psychodeliczna www.myspace.com/pctvband
Ponownie Rock, rock klasyczny www.myspace.com/ponownie
Północna Strona Miasta Rap, hip hop www.myspace.com/polnocnastronamiasta
Projekt 42-200 Hip hop www.myspace.com/projekt42200
Rain Rock, metal www.myspace.com/rainrockband
Rażeni Piorunem Rock www.myspace.com/razenipiorunem
Regers Hardcore, punk www.myspace.com/regres
Rise Up Soundsystem Reggae, ska, dub, selectah www.myspace.com/rise_up_sound
Roboty Drogowe Rock www.robotydrogowe.yoyo.pl
Rub Pulse Soundsystem Reggae, ska, dub, selectah www.myspace.com/rubpulsesoundsystem
Sekend Hend Rap, hip-hop www.myspace.com/grupash
Sergiusz Orłowski Poezja śpiewana www.myspace.com/sergiuszorlowski
Simply Emotion Rock www.myspace.com/simplyemotion
St.City Surfers Rock, garage www.myspace.com/stcitysurfers
The Batteries Rock http://the-batteries.muzzo.pl/
Vermones Indie Rock, powerpop www.myspace.com/vermonesofficial
Vena Valley Rock www.venavalley.eu
W dwie strony Ska, punk, reggae www.myspace.com/wdwiestrony
Yves Pop, funk http://www.myspace.com/zespolyves
Zegarmistrz Czasu Rock, alternatywa http://www.zegarmistrzczasu.art.pl/
Shambo Punk, rock http://www.facebook.com/shamboo.punk/
Carura Death metal http://www.myspace.com/caruraband/
BeGood Hard rock http://www.facebook.com/BeGoodHardRock/