Facebook NK Rss Dodaj do ulubionych Youtube Istagram

Skład

Prezydium Młodzieżowej Rady Miasta XV kadencji
(2019 - 2021)

 

Jakub Sikora - Szef Młodzieżowej Rady Miasta

Damian Trzeszkowski - I Zastępca Szefa Młodzieżowej Rady Miasta

Mikołaj Marszałek - II Zastępca Szefa Młodzieżowej Rady Miasta

Amanda Kistela - Rzecznik Prasowy Młodzieżowej Rady Miasta

 

Skład Rady Młodzieżowej Rady Miasta XV kadencji (2019-2021):

1.    Wojciech Bojarski
2.    Katarzyna Borowicz
3.    Zuzanna Borowicz
4.    Zuzanna Chrabąszcz
5.    Jan Cisowski
6.    Jakub Dudek
7.    Krystian Eljasz
8.    Radosław Fijałkowski
9.    Alan Homa
10.  Dawid Janik
11.  Damian Kałka
12.  Wiktoria Kapral
13.  Amanda Kistela
14.  Sandra Kolompar
15.  Aleksandra Konieczna
16.  Kacper Kozioł
17.  Adrianna Krawczyk
18.  Bartosz Kruszyński
19.  Mikołaj Marszałek
20.  Barbara Matczak
21.  Weronika Mądrzyk
22.  Mateusz Michalski
23.  Jakub Mszyca
24.  Karolina Pieprzycka
25.  Piotr Pokora
26.  Martyna Pożarlik
27.  Piotr Radecki
28.  Nina Rakowska
29.  Kamil Rygał
30.  Jakub Sikora
31.  Julianna Sikora
32.  Sebastian Sobczyk
33.  Jacek Sosiński
34.  Oliwia Szymanek
35.  Joanna Trzepizur
36.  Damian Trzeszkowski
37.  Monika Wachowska
38.  Julia Warwas
39.  Natalia Werner
40.  Joanna Witucka
41.  Alan Wojtasik
42.  Maciej Zajączkowski
43.  Jan Zalega
44.  Kamila Zimnowoda

Wykaz Komisji Młodzieżowej Rady Miasta XV kadencji:

Komisja ds. Dobroczynności:
1. Przewodnicząca – Wiktoria Kapral
2. Wiceprzewodnicząca – Julia Warwas
3. Julianna Sikora
4. Kamil Rygał
5. Monika Wachowska
6. Adrianna Krawczyk
7. Barbara Matczak
8. Joanna Trzepizur
9. Sandra Kolompar
10. Aleksandra Konieczna
11. Kamila Zimnowoda
12. Karolina Pieprzycka
13. Zuzanna Borowicz
14. Jakub Dudek
15. Alan Homa

Komisja ds. Edukacji i Samorządów Uczniowskich:
1. Przewodnicząca – Amanda Kistela
2. Wiceprzewodnicząca – Aleksandra Konieczna
3. Wojciech Bojarski
4. Radosław Fijałkowski
5. Julia Warwas
6. Joanna Trzepizur
7. Kamila Zimnowoda
8. Karolina Pieprzycka
9. Jakub Dudek
10. Mikołaj Marszałek
11. Damian Trzeszkowski

Komisja ds. Kultury:
1. Przewodnicząca – Julianna Sikora
2. Wiceprzewodniczący – Jakub Dudek
3. Sebastian Sobczyk
4. Jacek Sosiński
5. Maciej Zajączkowski
6. Radosław Fijałkowski
7. Jan Zalega
8. Julia Warwas
9. Adrianna Krawczyk
10. Barbara Matczak
11. Sandra Kolompar

Komisja ds. Promocji:
1. Przewodniczący – Mikołaj Marszałek  
2. Wiceprzewodnicząca – Kamila Zimnowoda
3. Julianna Sikora
4. Aleksandra Konieczna
5. Amanda Kistela
6. Jakub Mszyca
7. Piotr Radecki
8. Martyna Pożarlik
9. Mateusz Michalski
10. Sandra Kolompar
11. Jacek Sosiński
12. Jakub Sikora

Komisja ds. Sportu i Rekreacji:
1. Przewodniczący – Alan Homa
2. Wiceprzewodniczący – Mateusz Michalski
3. Maciej Zajączkowski
4. Bartosz Kruszyński
5. Julia Warwas
6. Joanna Trzepizur
7. Sandra Kolompar
8. Zuzanna Borowicz
9. Jakub Mszyca
10. Piotr Radecki
11. Jakub Sikora

Komisja  ds. Zmiany statutu:
1. Przewodniczący – Damian Trzeszkowski
2. Wiceprzewodnicząca – Martyna Pożarlik
3. Sebastian Sobczyk
4. Wiktoria Kapral
5. Amanda Kistela
6. Alan Homa
7. Jakub Dudek
8. Aleksandra Konieczna
9. Kamila Zimnowoda
10. Jakub Sikora
11. Mateusz Michalski